Trzymamy się razem!

Drodzy Partnerzy rodziny Viessmann,

Koronawirus COVID-19 w gwałtownym tempie zmienia nasze życie – zarówno osobiste jak i zawodowe. Jednak pomimo stale rosnącej liczby przypadków zarażenia się nim i pomimo ostrzejszych przepisów ingerujących w nasze życie, nadal pozostajemy optymistami.

W ostatnich tygodniach doświadczyliśmy wspaniałego ducha wspólnoty, ogromnej ilości pragmatyzmu i konsekwentnie pozytywnej postawy z strony Państwa ⎯ naszych cenionych partnerów ⎯ jak również ze strony naszych 12 000 członków rodziny Viessmann. Wywarło to na nas głębokie wrażenie. Umiejętność jak najlepszego wykorzystywania każdej sytuacji jest od ponad 100 lat częścią DNA naszej firmy. Z tego dokładnie wynika nasze przekonanie, iż razem z Wami będziemy w stanie opanować to ogromne wyzwanie.

Nasz wspólny wysiłek – wysiłek producentów i wysiłek wyspecjalizowanych branżystów – jest dzisiaj istotny, ponieważ dotyka sedna życia ludzi, zapewniając zaopatrzenie budynków i domów w ciepło,ciepłą wodę i elektryczność. Każde niesprawne ogrzewanie czy klimatyzacja zagraża zdrowiu ludzi czy powrotowi do zdrowia w ich własnych domach. Również każdy niesprawny układ chłodzenia stawia pod znakiem zapytania prawidłowe przechowywanie żywności.

Dlatego każdy w Państwa osobiście przyczynia się w istotny sposób do sprawnej opieki nad ludźmi i do troski o ich dobre samopoczucie. I właśnie dlatego jesteście Państwo częścią trzonu funkcjonalnego systemu zarządzania w sytuacji kryzysu. W rezultacie nasza branża stanowi ważną część rozwiązania dla tej globalnej pandemii. W imieniu wszystkich 12 000 członków rodziny Viessmann na całym świecie chcielibyśmy z głębi serca podziękować Państwu za codzienne zaangażowanie w pracę na rzecz naszych klientów!

W tej trudnej sytuacji my w firmie Viessmann działamy zawsze z jak największą odpowiedzialnością, abyście mogli Państwo kontynuować swoją pracę tak samo jak dotychczas. Dzięki kompleksowemu pakietowi środków bardzo skutecznie chronimy wszystkich członków naszej rodziny na całym świecie. Umożliwia nam to utrzymywanie produkcji i zapewnia nam zdolność do realizacji dostaw tak, abyście Państwo mogli nadal wspierać naszych wspólnych ostatecznych użytkowników. Także osoby, z którymi kontaktujecie się Państwo w dziale sprzedaży i w dziale serwisu nadal będą dla Państwa dostępne. I oczywiście nasze usługi cyfrowe, takie jak system zamawiania online, również będą funkcjonować bez żadnych ograniczeń.

A więc drodzy Partnerzy, szczerze dziękujemy Wam z całego serca! Jako rozszerzona rodzina Viessmann trzymamy się razem – szczególnie w tak trudnych czasach jak te.

Oczywiście, jesteśmy do Państwa dyspozycji i bezpośrednio poprzez nasze lokalne firmy odpowiemy na Państwa wszelkie pytania i sugestie.

 

Max Viessmann
Współdyrektor Zarządzający
Grupa Viessmann

Thomas Heim
Dyrektor ds. Sprzedaży
Viessmann Climate Solutions