Zadbaj o jakość powietrza w pomieszczeniach

Każdego dnia większość naszego czasu spędzamy w budynkach. Warto więc zadbać o komfort cieplny we wnętrzach, w których przebywamy – również w upalne dni. Mając na względzie zdrowie powinniśmy także zatroszczyć się o jakość powietrza, którym oddychamy w pomieszczeniach. Umożliwią nam to nowoczesne klimatyzatory Viessmann oraz oczyszczacz usuwający z powietrza nawet 99,98% zanieczyszczeń.

Klimatyzatory do domu, mieszkania lub biura

Vitoclima 100-P to klimatyzatory przenośne, które zapewnią komfortową temperaturę w pomieszczeniu bez konieczności wykonywania instalacji i ingerowania w konstrukcję budynku. Urządzenia dostępne są w dwóch wersjach: o mocy 2,7 kW – gwarantujące przyjemny chłód oraz o mocy 3,5 kW – przeznaczone zarówno do chłodzenia, jak i ogrzewania powietrza.

Dzięki nowoczesnej budowie i zastosowanym rozwiązaniom technicznym klimatyzatory Vitoclima 100-P charakteryzują się klasą energetyczną A w trybie chłodzenia, A+ w trybie grzania oraz szerokim zakresem temperatur pracy: od +16°C do +30°C (temperatury otoczenia). Klimatyzatory wykorzystują naturalny, przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R290, czyli czysty propan. Krąży on w obiegu zamkniętym i nie ulega zużyciu, dzięki czemu nie wymaga uzupełniania.